Ми пропонуємо:
• розробку проектів систем осніження;

• продаж обладнання та матеріалів для монтажу і ремонту систем осніження;

• інсталяція систем осніження (монтаж трубопроводів для води та повітря, насосних станцій, систем електропостачання та монтаж "снігових установок");

• безпека на гірськолижних схилах;

• трубопроводи високого тиску;

• забезпечення сервісу (гарантійне та післягарантійне обслуговування);

• забезпечення складу запасних частин;

• розміщення реклами на трасах та спортивних заходах;

• всесезонне покриття для лиж і тюбінгу;

• обладнання для облаштування сучасного пункту прокату (сушки для взуття, системи зберігання);

• штучні катки;

ОБЛАДНАННЯ БУ

ПОСЛУГИ
• Проектування ГЛК
• Пилеподавлення
• Навчання персоналу
• Ремонт обладнання
• Комплектація
• Підбір обладнання

ГАЛЕРЕЯ

СНІГОГЕНЕРАТОРИСнігові гармати Standard Poleсat мають просту конструкцію, яка добре працює в умовах граничних температур навколишнього середовища.
NEVEPLAST
NEVEPLAST – інноваційний продукт, призначений для створення додаткових майданів з трасами там, де не вистачає снігу, а також для повної заміни снігу для забезпечення можливості катання в будь-який сезон.

Відправною ціллю для фірми NEVEPLAST був і залишається сніг, а метою є максимально точна імітація його параметрів, що стосуються характеру розподілу навантаження по поверхні, ковзання і опору бічному зісковзуванню лиж.
БЕЗПЕКА
На теперішній час, коли гірськолижний туризм стає масовим явищем, питання забезпечення безпеки набуває особливого значення. Підготовка та утримання гірськолижних трас є одною з найголовніших завдань адміністрації гірськолижного комплексу.

Самі траси, встановлене обладнання, інвентар що використовується, а також послуги що надаються в цій сфері повинні відповідати визначеним нормам. Забезпечити стопроцентну безпеку тут просто неможливо, але в багатьох випадках запобігання можливих нещасних випадків на гірських схилах визначається правильністю виконання комплексу завдань при підготовці гірськолижних трас.
ТРУБОПРОВОДИ
Муфти VIC (виробництво США) призначені для використання в системах трубопроводів з пазами на кінцях, робочий тиск 69 бар. Вироби з пазами скорочують час монтажу труб на 50%, при цьому потрібні тільки ключі. Муфти та фітинги VIC надійні; вони перевірені і схвалені найбільшими класифікаційними товариствами, допускають поздовжнє рух і кутове відхилення трубопроводу.

Переваги - це швидкість збірки, легкість експлуатації і, перш за все, можливість використання гнучких муфт, що дозволяють повторювати рельєф місцевості, прокладати труби в сейсмонебезпечних зонах, при змінах в магістралі легко прокладати нові гілки.
КАНАТНІ ДОРОГИ
Без них гірськолижний відпочинок не завжди виходить комфортним. Більш того, багато трас без них просто недоступні. Звичайно, поруч з навчальними трасами завжди можна знайти стежку, по якій можна піднятися без жодних підйомників до вихідної точки і благополучно з'їхати вниз знову. На початковому етапі це цілком виправдано: навчальні схили не відрізняються великою довжиною і часто буває швидше піднятися самостійно, ніж чекати черги на підйомник. На трасах великої протяжності підніматися вгору «на своїх двох» вже не настільки цікаво.
СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ
Об'єкти рекреаційно-розважального характеру вимагають різних рішень в системі обслуговування клієнтів. Системи підбираються індивідуально під кожен тип. Таким чином, гірськолижні курорти найчастіше воліють триподи і зчитувачі контролю доступу, в той час як в басейнах популярні механічні хвіртки, шафки і електронні замки, а стадіони використовують Повноростові турнікети. Сучасні об'єкти розваг інвестують в систему контролю доступу, забезпечуючи комфорт і високий рівень обслуговування клієнтів.
РАТРАКИ
Ратрaк - спеціальна снігоущільнюючa машина на гусеничному ходу, яка використовується для підготовки гірськолижних схилів. Також ратраки можуть використовуватися для транспортування або рятувальних робіт у відповідній місцевості. Ратраки - машини, без яких важко уявити сучасні гірськолижні комплекси. Дана техніка є снігоущільнюючими машинами, які видавлюють лижні траси на підготовленому сніжному покритті. Сучасні стандарти професійного спорту та активного відпочинку вимагають, щоб лижні траси були досконалі при будь-яких погодних умовах.
ОБЛАДНАННЯ БУ